Blog > Komentarze do wpisu

Święta, święta i już po

Po świętach. Balansowicze dzielnie przetrwali ten czas radości i nawet nadwyrężone podzespoły odpowiedzialne za trawienie tych wszystkich wspaniałości, nie zatrzymały ich w domu. Dzielnie dotarli na kolejne czwartkowe spotkanie.

I tu mi się przypomniało, że dziecięciem będąc, nauki w szkole pobierając, dowiedziałam się, że niejaki Król Staś, takoż czwartkowe spotkania organizował. Co prawda nie w Żaganiu, ale w Warszawie, ale też w pałacu tak jak i my, tyle że On na komnatach, a my w piwnicy. 

Jednak, jakby nie patrzeć, królewskie tradycje podtrzymujemy, czwartkowo się spotykamy i intelektualnie trenujemy zdolności  uzyskania i wykorzystania wiedzy.

Faktem jest, że Król Staś, obiady w czwartki uczestnikom spotkania serwował, a u nas obiadów niet, ale zawsze coś tam na ząb się znajdzie, więc i w tym temacie jesteśmy z Jego Królewską Mością blisko. 

Tak czy siak, Balansowicze dotarli, zadania domowe donieśli i swoimi Wigiliami, widzianymi przez obiektywy swoich aparatów, się podzielili. 

Może nie są one uduchowione wielce, ale są radosne, i wesołe jak to święta bywają.

A jakie są? ano takie! 

 

 

 

 

 

 

 

 

I takie to Wigilijne dzielenie się Balansowiczów jest, a było to ostatnie czwartkowe spotkanie w tym roku. Kolejne już za rok! :)

Z tego też powodu, pragnę, w imieniu własnym jak i wszystkich Balansowiczów złożyć Najlepsze Życzenia wszystkim tu zaglądającym. Pożegnajmy Stary Rok beż żalu, a Nowy Rok przyjmijmy z radością. Niech Stary zabierze wszystko co złe, a Nowy, przyniesie wszystko co dobre. 

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! 

BAWCIE SIĘ PIĘKNIE 

i do zaklikania w nowym, 2018 roku! 

piątek, 29 grudnia 2017, sekcjabalans
Komentarze
2017/12/29 22:32:46
Sekcja Balans na medal! :)